Katt who is fat

19. srpna 2012 v 1:12 | Katt |  About Katt
Byla jednou jedna malá holčička, která milovala život. Každý den si hrála s kamarády. Kupovala si s nimi sladké a slané pochutiny a zapíjela je džusem nebo colou. Ačkoliv tloustla a maminka jí musela kupova čím dál větší velikost, stále měla spoustu kamarádů, dokázala si bezstarostně užívat života…a občasné poznámky na svou postavu hravě ignorovala.
Pak se ale stalo něco hrozného, opravdu strašlivého - vyrostla. Začalo jí docházet, že už nemá tolik přátel. Že se jí okolí směje. Vlastní otec jí ze srandy říkal..ty moje velrybko, můj malej metráčku…nenadávala, nevadilo jí to…nebo jo? Nikdo nedokázal poznat, jak moc jí tím lidé ubližují. Také si nikdy nestěžovala. Nahodila úsměv a dále hrála tu bezstarostnou holku.

Jednoho krásného dne, když s posledním sněhem zmizely i zbytky cukroví, se rozhodla zvážit. Vyndala starou váhu a setřela obří vrstvu prachu. Hluboce se nadechla a nervózně otřásla. Najednou se jí to ani nechtělo vědět. Nakonec se ale přemohla…nadešel hrůzný zážitek. Chudáček malá Katt se nemohla vzpamatovat z toho šoku. Začala přemýšlet, zda už někdy viděla 13leté dítě, které by vážilo 79,5kg. Ne, ne, ne…ovšem že ne. Následoval týden odříkání všeho, co se jí zdálo špatné. To nestačilo. Ještě aby, když pila džusy po litrech v domnění, že když jsou z ovoce, jsou dietní…heh. Rozhodla se pro jinou cestu. Zapnula si internet a zadala do vyhledávače…"jak mít anorexii". U pro-ana blogů strávila téměř celou noc. Ovšem, tohle nebylo pro ni, ale získala spoustu cenných informací.

Ubíhal den za dnem, rok za rokem. Katt vystřídala několik blogů. Zhubla 17,5kg a zestárla o 4 roky. Hubla, tloustla, hubla, tloustla…a tak to pokračovalo stále. Ačkoliv zhubla a téměř dospěla, uvnitř je stále to nešťastné baculaté dítko toužící po dokonalé postavě…
Katt už není ŠŤASTNÁ, už není BEZSTAROSTNÁ…a hlavně stále není DOKONALÁ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kejt Kejt | Web | 20. srpna 2012 v 19:13 | Reagovat

Můžu se zeptat, kolik měříš?:) Váha se hlavně vyvíjí od tohoto:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama