Srpen 2012

...prosit je zvláštní pocit, jen, ať je den, noc ne...

31. srpna 2012 v 0:07 | Katt |  My diary
Ztrácíš se před očima,
rosteš jen ve vlastním stínu.
Každá další vina,
odkrývá moji vinu.

You can be thinner, better...but you must be stronger

26. srpna 2012 v 23:22 | Katt |  My diary
Člověk by řekl, že sám sebe opravdu zná...jako nikoho jiného...i přes to se stále dokážu dokonale šokovat

V pátek se na malou chvíli stala mou nejlepší kamarádkou lednice. Opravdu dokonale jsme si porozuměly a ona mě učinila šťastnou. Pak mi došlo, že tohle je falešný přátelství, které by nemělo správnou budoucnost. Že právě proti přátelům jako je ona bojuju. Rozešly jsme se ve zlým....a ačkoliv mě k sobě neustále volá...navštěvuju ji jen v nezbytném případě. V záchvatu vzteku jsem si koupila...zase...krabičku Fenolaxu.

What the hell?

23. srpna 2012 v 22:52 | Katt |  My diary
Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo. Ach jo.

Ewww, grandma please, don't give me so much calories!

22. srpna 2012 v 9:12 | Katt |  My diary
Právě čtete přednastavený článek. Důvod viz níže..:)

Áno, není nic lepšího, než když vám v šest večer oznáměj, že druhý den jedete k babičce...really, thank you sooo much.....takže v 8:00 budíček a hurá k babče. Mám ji moc ráda, ale když mě včera asi 5 minut viděla, už panikařila..."Katt, ty jsi zhubla!!!".."já? néé"...už vidim, jak mě bude cpát :X. Pozitivní je, že má v pátek nějaký zařizování, takže zase ve čtvrtek večer přijedu....yeah.
Snad to nějak půjde. Bydlí asi tak 15km od nás, tak jedu na kole...aspoň nejaký pohyb....i když dost směšný....Velký plus je, že maj na zahradě bazén, takže si beru plavky, a když bude hic...a to snad jo...tak se tam pěkně naložim a jen tak nevylezu :'))...miluju vodu

Jídelníčky doplním...snad...hnedka ve čtvrtek večer.
Hodim vám sem pár potravin, na který nedám momentálně dopustit:)

Sometimes dreams come true

21. srpna 2012 v 16:53 | Katt |  My diary
Budíček v 6:30. Vstávání. Nervozita. Dneska už musíš, MUSÍŠ...běželo mi hlavou...Tak jsem vzala váhu a položila ji na lino....prosím, prosím, prosím, prosím, PROSÍÍM....Postavila jsem se na váhu a zavřela oči. Nemohla jsem je otevřít, tak jsem se bála a pak....pak ten pohled....to číslo. Nemohla jsem uvěřit, zase jsem slezla, abych se podívala, jestli to není posunutý (nemáme digitálku).

Please Katt, you master it...tomorrow!

20. srpna 2012 v 7:39 | Katt |  My diary
Přesně v 7 ráno mi zazvonil budík..."jseš blbá, že nedokážeš jít spát dřív!"...nadávala jsem si a s přemáháním vstala. Pomalu jsem se doplahočila do obýváku a vytáhla z poza gauče váhu. Zhluboka jsem se nadechla a odnesla ji na chodbu, kde není koberec..."tak jo, Katt, ukaž jak si to zase nezvdládla"...Sundala jsem si pyžamo a stoupla na ni.

Happy B-day Katt

19. srpna 2012 v 14:31 | Katt |  My diary
Tak dnes je ti 17. Jen jeden rok a budeš dospělá. Jeden rok a budeš mít plnou odpovědnost za sebe, svůj život a své činy. Ale teď ještě ne.
Jediné za co jsi nyní zodpovědná je tvé tělo. Tvé pocity. Máš jeden rok na to, abys zhubla…moment, proč ztrácet další rok. Máš 4 měsíce. Stačí 3kg/měsíc. Dlouhé 4 měsíce…1/3 roku…120 dní…na to, abys se změnila.
Snad nechceš vstoupit do dospělosti stejně nedokonalá a průměrná jako si teď.


♥list♥

19. srpna 2012 v 13:23 | Katt
Ty, které mě dělají lepší.
Ty, které mi dodávají sílu a odhodlání.
Ty, které mi vždy pomáhají. A ty, kterých si neskutečně vážím.

Amazing things

19. srpna 2012 v 13:17 | Katt


Sem budu přidávat fotky věcí, které si dříve nebo později zkrátka MUSIM pořídit♥

Katt who is fat

19. srpna 2012 v 1:12 | Katt |  About Katt
Byla jednou jedna malá holčička, která milovala život. Každý den si hrála s kamarády. Kupovala si s nimi sladké a slané pochutiny a zapíjela je džusem nebo colou. Ačkoliv tloustla a maminka jí musela kupova čím dál větší velikost, stále měla spoustu kamarádů, dokázala si bezstarostně užívat života…a občasné poznámky na svou postavu hravě ignorovala.
Pak se ale stalo něco hrozného, opravdu strašlivého - vyrostla. Začalo jí docházet, že už nemá tolik přátel. Že se jí okolí směje. Vlastní otec jí ze srandy říkal..ty moje velrybko, můj malej metráčku…nenadávala, nevadilo jí to…nebo jo? Nikdo nedokázal poznat, jak moc jí tím lidé ubližují. Také si nikdy nestěžovala. Nahodila úsměv a dále hrála tu bezstarostnou holku.

Jednoho krásného dne, když s posledním sněhem zmizely i zbytky cukroví, se rozhodla zvážit. Vyndala starou váhu a setřela obří vrstvu prachu. Hluboce se nadechla a nervózně otřásla. Najednou se jí to ani nechtělo vědět. Nakonec se ale přemohla…nadešel hrůzný zážitek. Chudáček malá Katt se nemohla vzpamatovat z toho šoku. Začala přemýšlet, zda už někdy viděla 13leté dítě, které by vážilo 79,5kg. Ne, ne, ne…ovšem že ne. Následoval týden odříkání všeho, co se jí zdálo špatné. To nestačilo. Ještě aby, když pila džusy po litrech v domnění, že když jsou z ovoce, jsou dietní…heh. Rozhodla se pro jinou cestu. Zapnula si internet a zadala do vyhledávače…"jak mít anorexii". U pro-ana blogů strávila téměř celou noc. Ovšem, tohle nebylo pro ni, ale získala spoustu cenných informací.

Ubíhal den za dnem, rok za rokem. Katt vystřídala několik blogů. Zhubla 17,5kg a zestárla o 4 roky. Hubla, tloustla, hubla, tloustla…a tak to pokračovalo stále. Ačkoliv zhubla a téměř dospěla, uvnitř je stále to nešťastné baculaté dítko toužící po dokonalé postavě…
Katt už není ŠŤASTNÁ, už není BEZSTAROSTNÁ…a hlavně stále není DOKONALÁ